Bilgi, Teknoloji ve Tutkuyla...

Dağ Ofis’in 2008 yılında Denizli’de başlayan serüveni; yaşam alanlarınıza estetik, ergonomi ve kalite katma ilkesi ile devam ediyor. 2008’de bir hayal ile başlayan bu yolculuk, döşeme tezgâhlarında gerçeğe dönüşerek tüm Türkiye’nin bir parçası haline geldi.

Zaman zaman evinizden ve yatağınızdan bile daha fazla zaman geçirdiğiniz çalışma alanlarınızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilgi ışığında çalışma alanlarınızı estetik, kalite ve teknoloji ile buluşturup; sizin sağlığınız ve rahatlığınız için ne gerekiyorsa onu tasarlıyoruz.

Sektörel olarak ofis mobilyası dışında birçok yurt içi ve yurt dışında kafe, restoran ve otel projeleri; kamu kurum ve kuruluşları, teknoloji merkezlerinde şık, ferah ve rahat yaşanılabilir iç ve dış mekânlar tasarlayıp hayata geçiriyoruz.

Bütün bunları yaparken en önemli önceliğimiz olan kullanıcı memnuniyetini esas alarak ‘’Bu işin en güzel yanı bir müşterinin koltuğuna oturduğundaki gülümsemesidir.’’ mottosuyla sizlere kaliteyi, ergonomiyi ve rahatlığı sunuyoruz. Bu yolda en büyük motivasyonumuz ise müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler. Dağ Ofis olarak bilgiyi ve teknolojiyi esas alarak, müşteri odaklı satış sonrası hizmetleri ile kalite, rahatlık ve şıklığın adresi olmaya devam edeceğiz.